Podi ile 17 Mart 2024 Pazar günü haberleri

Patronlar Kulubü olarak da bilinen Büyük Kulüpteki başkanlık yarışı Patronlar Dünyası’nın gündeminde.

Meltem Günay’ın başkan adayları ile yaptığı söyleşiler manşetlerde. Başkan adaylarından Melih Tavukçuoğlu ve Ali Ulvi Erim’in Büyük Kulübün dününe, bugününe ve yarınına ait mesajlarının ve projelerinin yer aldığı söyleşiler sayfalarımızda.

Günün bir diğer haberi de bir başka başkanlık yarışını içeriyor.

İş insanı, Sadettin Saran’ın, Fenerbahçe Kulübü Başkanlığına adaylığını koyması başkanlık yarışını iyice kızıştırmış. Sadettin Saran’ın başkanlığa aday olması ise tüm gözleri Aziz Yıldırım’a çevirmiş durumda.

Biliyorsunuz daha önce Abdullah Kiğılı, Patronlar Dünyası’ndan Necla Dalan’a, Sadettin Saran’ın başkanlığa adaylığını koyması halinde Aziz Yıldırım’ın da başkanlık yarışına gireceğini söylemişti.

Miami’de otelcilik sektörünün ödüllü ismi, Türk Amerikan İş Kadınları Başkan Yardımcısı Gülcan Ünal, yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek hayatını kaybetti.

Geçtiğimiz günlerde Miami’deki yeni evinde yakın arkadaşı ve emlakçısı Nurdan Yıldırım ile görüntülenen Rahmi Koç, meğer sadece tatil yapmamış. Miami’de sahibi olduğu otel ve iki iş yerini gezmiş, denetlemiş, işlerin yolunda gidip gitmediğine bakmış.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x