Yunusemre Belediyespor’un Olağanüstü Genel Kurulunda Bülent Kanik Başkan Seçildi

(MANİSA) – Yunusemre Belediye spor’un Olağanüstü Genel Kurul’unda başkanlığa Bülent Kanik seçildi. Kanik, “Görev süremiz boyunca en önemli hedefimiz daha fazla çocuk ve gencimizi sporla buluşturmak olacak” dedi.

Yunusemre Belediyespor’un Olağanüstü Genel Kurul toplantısı gerçekleştirildi. Millet Çarşısı’nda tek liste ile yapılan kongrede kulübün yeni başkanı Bülent Kanik oldu.

Kongreye katılan Yunusemre Belediye Başkanı Semih Balaban, eski yönetime hizmetleri için teşekkür ederken, yeni yönetime de görevlerinde başarılar diledi. Balaban, şunları söyledi:

“Bizim spora bakış açımız amatör sporu en iyi şekilde desteklemektir. Yunusemre’mizde amatör sporu teşvik ederek tüm amatör spor kulüplerimize eşit mesafede olup hepsine imkanlar ölçüsünde destek olacağız. Kulüplerimize tesislerimizi sonuna kadar açacağız. Kulübümüze hizmet eden geçmiş yönetime teşekkür ediyor, göreve seçilen yeni yönetime başarılar diliyorum. Kongremiz hayırlı uğurlu olsun.”

Başkan Kanik ise konuşmasında sporun içinden geldiğini hatırlatarak, Lalelispor’da uzun yıllar başkanlık yaptıktan sonra Manisa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu yönetiminde yer aldığını, ardından da Türkiye Futbol Federasyonu İl Temsilcisi olduğunu kaydetti. Yunusemre Belediyespor’da aldıkları bayrağı daha yukarı taşımaya çalışacaklarını belirten Kanik, şunları söyledi:

“HEDEF DAHA FAZLA GENCİ SPORLA BULUŞTURMAK”

“Bizlere güvenerek yönetime layık gören Yunusemre Belediye Başkanı’mız Semih Balaban’a teşekkür ediyoruz. Görev süremiz boyunca en önemli hedefimiz daha fazla çocuk ve gencimizi sporla buluşturmak olacak. Türk sporuna branş ayrımı yapmadan hizmet ederek mevcut milli sporcu sayımızı artırırken, ulusal ve uluslararası müsabakalarda büyük başarılar elde etmeyi hayal ediyoruz.”

Bülent Kanik başkanlığındaki yönetim kurulu asil üyeleri ise Murat Akgül, Oktay Doğan, Engin Uzun, Uğur Cömert, İsmail Aydın, Zuhal Güneş, Mehmet Sargın, Halil Çakıcı, Barış Mersinli, Yücel Taşçı, Metin Keleş oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x